Wyprawy rowerowe po Europie

Sprawdź, gdzie odbywają się nasze wycieczki rowerowe po Europie! 

Kierunki europejskie są zawsze mieszanką przygody na pięknych szlakach ze szczyptą egzotyki. Odkrywamy popularne trasy rowerowe po Europie, ale zawsze znajdujemy coś wyjątkowego, niezwykłą perłę, o której ciężko znaleźć informacje w przewodnikach. Zorganizowane wycieczki rowerowe po Europie są dopracowane i ciekawe – z pewnością nie będziemy się nudzić.

Wyprawy rowerowe po Europie, czyli przyroda i kultura

Zapewniamy dużo wrażeń przyrodniczo-kulturowych, które zawsze stanowią urozmaicenie podróży. Zachwycamy się przełęczami, panoramami winnic, pól lub gór czy otwartymi przestrzeniami jezior, rzek i mórz. Matka natura towarzyszy nam na każdym kroku – w końcu o to chodzi w wycieczkach rowerowych! Do sakwy przygody dorzucamy jeszcze zamki, zabytkowe pałace, piękne świątynie czy wąskie kamienne uliczki, które zawsze wprowadzają w romantyczny nastrój tajemnicy. Dowiadujemy się o historii regionu, ciekawostkach i nurtujących lokalnych legendach. Wybierając wyprawę rowerową po Europie otrzymujemy pakiet niezapomnianych wrażeń!

Europa na rowerze – daj się zaskoczyć!

Po dotarciu na nocleg często zaskakujemy Was dodatkowymi propozycjami i atrakcjami na wieczór. I tak podczas wycieczki Alpe-Adria wyruszyliśmy do Słowenii nad zachwycające Jezioro Bled czy do romantycznej Wenecji. Szwajcarię przejechaliśmy na rowerach, ale zachwyt wzbudziły pokonywane busem przełęcze lub piesza wędrówka mostem linowym nad niemal stumetrową przepaścią.

Wycieczki rowerowe po Europie dla każdego

Europa zachwyca nas bogactwem krain, dlatego oferta wypraw rowerowych po Europie jest propozycją dla każdego. Od fanów spokojnych tras wzdłuż rzek aż po amatorów górskich przełęczy. Ofertę wypraw rowerowych po Europie w 2020 roku wzbogaciliśmy o wiele nowych kierunków – okryj je z nami! Nasze najnowsze propozycje to rowerowa wyprawa w Alpy Francuskie, która przeznaczona jest dla dobrze wytrenowanych rowerzystów kochających wysiłek i nagrodę – widoki. Podobną propozycją są Alpy Włoskie, które wymagają od nas kondycji i niezłomnego charakteru. Wybór wycieczki rowerowej na Cypr jest także ofertą dla mocarzy. Tutaj jednak łączymy górskie widoki z zabytkami kultury chrześcijańskiej, ale także muzułmańskiej. Na rok 2020 znajdą się także kierunki łatwiejsze, co nie oznacza, że mniej interesujące. Dodaliśmy Gardę i miasta miłości, czyli niezwykłe włoskie jezioro oraz Weronę, Padwę i Wenecję. Klimatu dodadzą noclegi pod namiotem podczas pierwszej części podróży nad Gardą. Zostając we włoskim klimacie prezentujemy Umbrię na rowerze, czyli niedoceniony region Włoch, który koniecznie trzeba poznać. Bardziej egzotycznym kierunkiem jest wyprawa rowerowa do Macedonii Północnej. Bałkański kraj o wyjątkowej historii położony między górami musi być interesujący – zachwyt gwarantowany! Najnowszą propozycją jest wycieczka rowerowa do Portugalii szlakiem Santiago de Compostela.

Podróże rowerowe – Europa 2020

Znasz już najnowsze propozycje na ten rok, które wzbogacają naszą ofertę. Poznaj także propozycje zeszłoroczne i wybierz wyprawę rowerową po Europie dla siebie!

Serdecznie zapraszamy do wspólnej przygody!

Formularz kontaktowy

1 + 8 =

Facebook: https://www.facebook.com/bbikewyprawy/
Numer telefonu: +48 731 188 101
Adres e-mail: bbike@interia.pl