Wyprawy rowerowe po Europie

Zorganizowane wycieczki rowerowe po Europie

Wybierane przez nas kierunki europejskie zawsze okazują się mieszanką przygody na szlakach ze szczyptą egzotyki. Odwiedzamy popularne trasy rowerowe, ale interesują nas też wyjątkowe miejsca, które trudno znaleźć w przewodnikach. Nasze zorganizowane wycieczki rowerowe po Europie są dopracowane w każdym calu. Niezależnie od tego, który kierunek wybierzesz – z pewnością nie będziemy się nudzić.

Wyprawy rowerowe po Europie – spotkanie z przyrodą i kulturą

Zapewniamy dużo wrażeń przyrodniczo-kulturowych, które zawsze stanowią ciekawe urozmaicenie. Zachwycamy się przełęczami, panoramami pól i gór, widokiem jezior, rzek i mórz. Matka natura towarzyszy nam na każdym kroku – w końcu o to chodzi w wycieczkach rowerowych! Do sakwy przygody dorzucamy jeszcze zamki, pałace, zachwycające winnice, świątynie czy wąskie kamienne uliczki, które zawsze wprowadzają romantyczny nastrój tajemnicy. Poznajemy historię odwiedzanych przez nas regionów, ciekawostki i lokalne legendy. Wybierając wyprawę rowerową po Europie otrzymujesz pakiet niezapomnianych wrażeń!

Wycieczki rowerowe po Europie

Niezależnie od kierunku wycieczki rowerowej po Europie dbamy o transport, gwarantujemy Wam wyżywienie oraz nocleg. Po dotarciu na miejsce odpoczynku często zaskakujemy Was dodatkowymi propozycjami i atrakcjami na wieczór. Podczas wycieczki Alpe-Adria zajrzymy do Słowenii, wybierzemy się nad zachwycające Jezioro Bled czy do romantycznej Wenecji. Rowerową Szwajcarię urozmaicą z kolei widoki przemierzanych busem przełęczy oraz przejście mostem linowym nad niemal stumetrową przepaścią (dla chętnych :)).

Europa na rowerze – daj się zaskoczyć!

Europa zachwyca bogactwem i różnorodnością krain, dlatego nasza oferta zawiera propozycje dla każdego: od fanów spokojnych tras wzdłuż rzek aż po amatorów górskich przełęczy. Ofertę wypraw rowerowych po Europie w 2020 roku wzbogaciliśmy o wiele nowych kierunków – odkryj je z nami! Nasze najnowsze propozycje to rowerowa wyprawa w Alpy Francuskie, która przeznaczona jest dla doświadczonych rowerzystów kochających wysiłek i zapierające dech w piersiach widoki. Podobną propozycją są Alpy Włoskie, które wymagają od podróżników kondycji i niezłomnego charakteru. Wycieczka rowerowej na Cypr to kolejna propozycja dla mocarzy. Podczas wyprawy zachwycą nas górskie widoki, a do tego odwiedzimy zabytki kultury chrześcijańskiej i muzułmańskiej. Na rok 2020 zaplanowaliśmy też łatwiejsze kierunki. Rowerzystów o nieco mniejszym doświadczeniu zapraszamy na wyprawy: Garda i miasta miłości, czyli niezwykłe włoskie jezioro oraz Werona, Padwa i Wenecja. Jesteśmy pewni, że zachwycą Was włoskie pejzaże widziane z pozycji siodełka. Zostając we włoskim klimacie proponujemy Wam Umbrię na rowerze, czyli niedoceniony region Włoch, który koniecznie trzeba poznać. Fanów egzotyki zainteresuje wyprawa rowerowa do Macedonii Północnej. Bałkański kraj o wyjątkowej historii położony między górami musi być interesujący – emocje gwarantowane! Naszą najnowszą propozycją jest również wycieczka rowerowa do Portugalii szlakiem Santiago de Compostela.

Podróże rowerowe po Europie 2020

Znasz już najnowsze propozycje, które w tym roku wzbogacają naszą ofertę. Poznaj także kierunki zeszłoroczne, które zachwyciły naszych podróżników i wybierz dla siebie idealną wyprawę rowerową po Europie. Nie możemy się doczekać wspólnej przygody!

Formularz kontaktowy

6 + 9 =

Facebook: https://www.facebook.com/bbikewyprawy/
Numer telefonu: +48 731 188 397
Adres e-mail: bbike@interia.pl