WYNAJMIJ NAS

Marzysz o wyprawie w gronie przyjaciół? Ta oferta jest dla Ciebie!

Pozwól nam zorganizować swoją wycieczkę marzeń! Chcesz zabrać w podróż swoich przyjaciół, grupę znajomych czy rodzinę? Nic nie stoi na przeszkodzie! Jesteśmy w stanie obsłużyć wszystkie grupy. Zachęcamy do zebrania przynajmniej 7 osób – dzięki temu cena wycieczki zorganizowanej przez nas będzie na naprawdę niskim poziomie. Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi w cenie klasycznej wyprawy z naszej oferty.

Wybierz trasę rowerową marzeń!

Jeżeli chcesz użyć trasy, którą mamy już w ofercie – nie ma żadnego problemu! Dostosujemy istniejące rozwiązania tak, by spełnić Twoje oczekiwania. Jeżeli nie mamy Twojego wymarzonego kierunku – pozwól nam stworzyć idealną propozycję dla Ciebie i towarzyszy. Wszystko czego potrzebujecie zostanie zapewnione przez nasz doświadczony zespół. Zawsze mamy w zanadrzu wiele pomysłów, a wspólnie wypracujemy optymalne rozwiązania. Jedyne co musisz zrobić to zebrać siedem osób, wybrać dogodny termin dla Twojej grupy i zacząć planować wyprawę życia!

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz lub zadzwoń!

 

Formularz kontaktowy

1 + 2 =

Klikając przycisk “Prześlij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez B-bike – wyprawy rowerowe spółka z o.o. z siedzibą w Dalki, os. Piaskowe 20A u w celu udzielania odpowiedzi na zgłoszenia zawarte w formularzu kontaktowym oraz dokonanie rezerwacji. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia nam kontakt z Tobą. Zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz w polityce prywatności.