VOUCHERY PREZENTOWE

Urodziny, imieniny, a może święta? To idealna okazja na trafiony prezent dla przyjaciółki, taty czy męża! Zamów już dziś voucher prezentowy na dowolną wyprawę rowerową z oferty B-bike o wybranej przez Ciebie kwocie! Do prezentu możesz dołączyć życzenia, które zamieścimy na voucherze. 
Jeżeli kwota vouchera przewyższa cenę wyprawy pozostała część przechodzi na kolejny voucher! Nie musisz się więc martwić tym, że wybierzesz nieodpowiednią kwotę.

Formularz zamówienia vouchera

6 + 12 =

Regulamin wykorzystania voucherów prezentowych

1. Vouchery prezentowe B-bike („Vouchery”) mają wartości kwotowe.

2. Vouchery mają określony termin ważności.

3. Vouchery są jednorazowe. 

4. Vouchery mogą być wykorzystane podczas dokonywania zakupu imprezy turystycznej. Aby użyć vouchera należy podczas rezerwacji wpisać w komentarzu „voucher kod”, gdzie kod to unikalny numer vouchera.

5. Vouchery obowiązują na wszystkie imprezy turystyczne znajdujące się w ofercie B-bike.

6. Vouchery są generowane indywidualnie, posiadają unikalny numer, są przypisane do osoby lub promocji i nie mogą być przedmiotem handlu.

7. Voucher może być wykorzystany w części. Jeżeli wartość zakupów jest niższa niż wartość Vouchera, to cała wartość Vouchera zostaje uznana za wykorzystaną w wartości zakupów, a na pozostałą kwotę B-bike generuje nowy voucher z roczną ważnością. Jeżeli wartość zakupów jest wyższa niż wartość Vouchera, wartość Vouchera jest odejmowana od wartości zakupów i pozostała kwota pozostaje do opłacenia.

8. Kody Voucherów nie łączą się z kodami rabatowymi oraz innymi kodami voucherów. Możliwe jest wykorzystanie maksymalnie jednego kodu na jedno zamówienie.

9. Voucherów nie można wymieniać na środki pieniężne.

10. Vouchery można wykorzystać jedynie podczas rezerwacji online.

11. Obsługa B-bike może odmówić realizacji zamówienia w przypadku, gdy zachodzą wątpliwości odnośnie pochodzenia lub autentyczności Vouchera.

12. Obsługa B-bike może odmówić realizacji zamówienia w przypadku, gdy Voucher został użyty niezgodnie z regulaminem.

13. Wykorzystując Voucher w procesie zamówienia użytkownik potwierdza, że zapoznał się z treścią regulaminu oraz zaakceptował jego postanowienia.

14. W przypadku, gdy impreza turystyczna na którą został wykorzystany voucher nie dojdzie do skutku, termin ważności vouchera wydłużony jest o rok od planowanego rozpoczęcia wyjazdu.

15. Wartość vouchera jest dowolna – przy jego zakupie należy podać kwotę na jaką ma opiewać voucher.

16. Aby zakupić voucher należy wypełnić formularz, a następnie opłacić kwotę, która ma znaleźć się na voucherze.

Formularz kontaktowy

4 + 6 =

Klikając przycisk “Prześlij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez B-bike – wyprawy rowerowe spółka z o.o. z siedzibą w Dalki, os. Piaskowe 20A u w celu udzielania odpowiedzi na zgłoszenia zawarte w formularzu kontaktowym oraz dokonanie rezerwacji. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia nam kontakt z Tobą. Zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz w polityce prywatności.