TRANSPORT

Bus 9-osobowy z przyczepą na rowery

Na większości z naszych wypraw korzystamy z firmowego busa, który towarzyszy nam w drodze. Samochód wyposażony jest w dwie lodówki 50-litrowe w których uczestnicy mogą przechowywać swoje napoje lub żywność. Korzystamy z przyczepy na 18 rowerów. 

Nasze wyprawy obsługujemy firmowym busem, który przechodzi regularne kontrole. Podróże busem bywają męczące, ale staramy się maksymalnie umilić wspólny czas spędzony w drodze. Aby łatwiej znieść trudy podróży zamontowaliśmy dwie 50-litrowe lodówki na prowiant i napoje. W trasie zatrzymujemy się zawsze, gdy uczestnik zgłasza taką potrzebę. Wyliczony czas podróży zakłada duży zapas, dlatego nigdzie się nie spieszymy. Pozostawiamy kierowcy decyzję o postojach tak, by rozsądnie gospodarował swoimi siłami. Bezpieczne dotarcie na miejsce jest najwyższym priorytetem, dlatego prosimy Państwa o wyrozumiałość, gdy postój na parkingu trwa trochę dłużej – to dla naszego wspólnego bezpieczeństwa.

Przyczepa na rowery

Transport naszych dwukołowych przyjaciół odbywa się na nowej przyczepie z 2019 roku, która gwarantuje bezpieczny transport 18 rowerów. Koła oraz ramę roweru przypinamy dodatkowo pasami do konstrukcji przyczepy. W miejscach, gdzie mogłyby powstać otarcia w wyniku delikatnych ruchów umieszczamy gąbki. Z troską podchodzimy do Waszego sprzętu i dbamy, by nie pojawiła się na nim nawet ryska. 

Przyczepa na rowery wypożyczalnia

Od roku 2020 oferujemy wynajem przyczepy na rowery wraz z całym niezbędnym osprzętem w czasie, gdy z niej nie korzystamy. Oferujemy korzystne warunki finansowe oraz transport w obie strony w razie potrzeby. Istnieje również możliwość wypożyczenia busa wraz z przyczepą. Wystawiamy fakturę VAT. Zapraszamy do kontaktu.

Formularz kontaktowy

6 + 11 =

Klikając przycisk “Prześlij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez B-bike – wyprawy rowerowe spółka z o.o. z siedzibą w Dalki, os. Piaskowe 20A u w celu udzielania odpowiedzi na zgłoszenia zawarte w formularzu kontaktowym oraz dokonanie rezerwacji. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia nam kontakt z Tobą. Zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz w polityce prywatności.