OFERTA WYJAZDÓW

Poznaj ofertę naszych wypraw, które wiodą w najciekawsze zakątki Polski, Europy i świata. Każda wyprawa jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju, dlatego z pewnością znajdziesz coś dla siebie! 

Poznaj ofertę naszych wypraw, które wiodą w najciekawsze zakątki Polski i Europy. Każda wyprawa jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju, dlatego z pewnością znajdziesz coś dla siebie! 

Jeśli lubisz przygodę na dwóch kółkach to mamy dla Ciebie ciekawą ofertę wojaży po Polsce i Europie. Proponujemy Ci zorganizowane wyjazdy rowerowe jedno i kilkudniowe. Wieloetapowe przejazdy podzielone są na optymalne odcinki do pokonania. Na zakończenie każdego z nich czeka nocleg i oczekiwany wypoczynek. Dobrze zorganizowana wyprawa rowerowa zapewnia wiele wrażeń dla zmysłów. Z nami zwiedzicie kręte szlaki w Alpach, malowniczą Prowansję oraz gościnne Kaszuby. Wśród atrakcji znajdzie się degustacja regionalnych potraw i zwiedzanie zabytków. Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji wycieczek rowerowych. Najważniejszy jest dobry pomysł i plan, który wdrażamy w życie. Na każdą zorganizowaną wyprawę rowerową pojedziesz w grupie pod opieką wykwalifikowanego przewodnika. B-bike zapewnia wsparcie w przypadku awarii jednośladu. Na naszej stronie znajdziesz dokładne informacje o stopniu trudności trasy. Jest ona szczególnie przydatna dla osób, które chcą wiedzieć, czy ich umiejętności są wystarczające. Dla chętnych przesyłamy praktyczne wskazówki o tym, jak poprawić swoją kondycję przed startem. Poza tym udostępniamy spis rzeczy, które naszym zdaniem warto ze sobą zabrać w podróż. Ze swojej strony zapewniamy odpowiednie ubezpieczenie NNW na czas wyjazdu rowerowego. Oprócz pięknych widoków zapewniamy przyjazną atmosferę i wspomnienia na lata. Tym, co powinno Cię przekonać, jest nasz profesjonalizm i korzystne warunki cenowe oferty. Zapraszamy! 

Napisz do nas

bbike@interia.pl

731 188 101

facebook.com/bbikewyprawy