Oferta wyjazdów rowerowych

Poznaj naszą bogatą ofertę wyjazdów rowerowych – Polska i Europa!

Na nasze wycieczki zapraszamy wszystkich – od amatorów, rodzin i dzieci do fanów szybkiej jazdy na rowerze szosowym. Dla każdego pasjonata dwóch kółek znajdzie się coś wyjątkowego!

Jeśli lubisz przygodę na dwóch kółkach to mamy dla Ciebie ciekawą ofertę wojaży po Polsce i naszym kontynencie. Proponujemy Ci wyjazdy rowerowe jedno i kilkudniowe. Wieloetapowe przejazdy podzielone są na optymalne odcinki do pokonania. Na zakończenie każdego z nich czeka nocleg i oczekiwany wypoczynek. Dobrze zorganizowana wyprawa rowerowa zapewnia wiele wrażeń dla zmysłów. Z nami zwiedzicie kręte szlaki w Alpach, malowniczą Prowansję oraz gościnne Kaszuby.

Wśród atrakcji znajdzie się degustacja regionalnych potraw i zwiedzanie zabytków. Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji wycieczek. Najważniejszy jest dobry pomysł i plan, który wdrażamy w życie. Na każdą wyprawę pojedziesz w grupie pod opieką wykwalifikowanego przewodnika. B-bike zapewnia wsparcie w przypadku awarii jednośladu. Na naszej stronie znajdziesz dokładne informacje o stopniu trudności trasy. Jest ona szczególnie przydatna dla osób, które chcą wiedzieć, czy ich umiejętności są wystarczające.

Dla chętnych przesyłamy praktyczne wskazówki o tym, jak poprawić swoją kondycję przed startem. Poza tym udostępniamy spis rzeczy, które naszym zdaniem warto ze sobą zabrać w podróż. Ze swojej strony zapewniamy odpowiednie ubezpieczenie NNW na czas wyjazdu rowerowego. Oprócz pięknych widoków zapewniamy przyjazną atmosferę i wspomnienia na lata. Tym, co powinno Cię przekonać, jest nasz profesjonalizm i korzystne warunki cenowe oferty. Zapraszamy! 

Nowe kierunki

Na rok 2020 przygotowaliśmy nowe kierunki dla fanów trudniejszych wycieczek: Alpy Francuskie i Alpy Włoskie. Obie wyprawy są skrojone pod górskie wspinaczki na przełęcze znane z Tour de France czy Giro d’Italia.

Chcieliśmy sprawić, by jazda na rowerze była możliwa przez cały rok, dlatego wprowadziliśmy do oferty wycieczkę rowerową na Cypr. Wyspa Afrodyty zachwyca zabytkami kultury, ciekawą historią i widokami. Zaprezentowaliśmy także Macedonię – dostępną w dobrej pogodzie do października. Dzięki temu nie musisz martwić się o urlop w wakacje i upały na trasie. 

Wycieczki po Europie

W Europie coraz większym zainteresowaniem cieszyły się wyprawy rowerowe do Portugalii szlakiem św. Jakuba, dlatego już we wrześniu możesz wybrać się do tego cudownego kraju razem z nami. Zakochaliśmy się w Jeziorze Garda i pięknych miastach miłości z Wenecją na czele. Chcemy zaprosić Was do wspólnego odwiedzenia tego wyjątkowo romantycznego regionu Włoch. Zostajemy we Włoszech i jedziemy na południe – tam znajduje się nieco mniej znany region Umbria. Jest on jednak na tyle wyjątkowy, że nie mogło go zabraknąć wśród naszych propozycji. 

Wycieczki po Polsce

Zwróciliśmy się również w kierunku Polski. Dodaliśmy wycieczkę do niesamowitej Puszczy Białowieskiej szlakiem Green Velo, która kusi swoimi tajemnicami oraz historią. Postawiliśmy również na najsłynniejszą trasę R-10 wzdłuż wybrzeża, która rokrocznie przyciąga tysiące rowerzystów. 

Formularz kontaktowy

5 + 1 =

Klikając przycisk “Prześlij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez B-bike – wyprawy rowerowe spółka z o.o. z siedzibą w Dalki, os. Piaskowe 20A u w celu udzielania odpowiedzi na zgłoszenia zawarte w formularzu kontaktowym oraz dokonanie rezerwacji. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia nam kontakt z Tobą. Zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz w polityce prywatności.