WYJAZDY INTEGRACYJNE DLA FIRM

Wyjazdy integracyjne dla firm

W naszej ofercie znajdziecie niepowtarzalne propozycje rowerowych wyjazdów integracyjnych dla firm. Gwarantujemy kompleksową organizację wyjazdów integracyjnych dla dowolnej liczby uczestników, w tym:
• nocleg o standardzie odpowiadającym Waszym preferencjom;
• pełne wyżywienie uczestników;
• opiekę wykwalifikowanej kadry przewodników;
• atrakcje na trasie: punkty widokowe i historyczne oraz szczególne miejsca związane z regionem;
• atrakcje dodatkowe: ognisko, grill, wspólne plażowanie, wieczorne wyjścia;
• asystę firmowego busa przewożącego bagaże;
• bogatą dokumentację fotograficzną i filmową;
• podział na grupy dostosowane do umiejętności i doświadczenia uczestników;
• …i wiele więcej!

A to wszystko dostosowane do Waszych potrzeb i oczekiwań.

Wyprawy rowerowe dla firm

Zorganizowane wyjazdy integracyjne dla firm to jedna z naszych specjalności. Zapraszamy do skorzystania z oferty wszystkich, którzy chcą oryginalnie podejść do tematu integracji pracowników. Przed podjęciem współpracy zawsze szczegółowo ustalamy szczegółowy plan przejazdu i inne istotne aspekty naszej wyprawy. Dzięki temu, uczestnicy mają szansę na dobrą zabawę i beztroskie poznawanie nowych miejsc. Całość trasy dostosowana jest do umiejętności rowerzystów – w ten sposób wszyscy mają pewność, że pokonają dany dystans bez wielkiego wysiłku.

Integracyjne wyjazdy rowerowe

Zorganizowana wyprawa rowerowa dla firm dostosowana jest do podstawowego celu takich wydarzeń – integracji pracowników. Po przebyciu zaplanowanej trasy zawsze spotykamy się przy ognisku, którego aura sprzyja rozmowom i świetnej zabawie. Nasze wyjazdy rowerowe dla firm to doskonała propozycja, zwłaszcza dla osób, które lubią ruch na świeżym powietrzu.
B-bike to organizator turystyki rowerowej o wykwalifikowanej kadrze przewodników z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu wycieczek. Podczas naszych wyjazdów integracyjnych dbamy o bezpieczeństwo i dobrą zabawę uczestników. W swojej ofercie mamy różnorodne propozycje, jednak z przyjemnością dostosujemy naszą ofertę do Waszych oczekiwań. Nasze wyjazdy integracyjne dla firm są skrojone pod potrzeby każdego zleceniodawcy.

Zaufali nam

Formularz kontaktowy

15 + 1 =

Facebook: https://www.facebook.com/bbikewyprawy/
Numer telefonu: +48 731 188 397
Adres e-mail: bbike@interia.pl