WYJAZDY INTEGRACYJNE DLA FIRM

Wyjazdy integracyjne dla firm

W naszej ofercie znajdziecie niepowtarzalne propozycje rowerowych wyjazdów integracyjnych dla firm. Gwarantujemy kompleksową organizację wyjazdów integracyjnych dla dowolnej liczby uczestników, w tym:

✔️ noclegi o standardzie odpowiadającym Waszym preferencjom;
✔️ wypożyczenie rowerów;
✔️ wyżywienie uczestników;
✔️ opiekę wykwalifikowanej kadry przewodników;
✔️ atrakcje na trasie: punkty widokowe i historyczne oraz szczególne miejsca związane z regionem;
✔️ atrakcje dodatkowe: ognisko, grill, wspólne plażowanie, wieczorne wyjścia;
✔️ gry i zabawy: paintball, kajaki, quady, gry zespołowe i integracyjne
✔️ bus przewożący bagaże;
✔️ bogatą dokumentację fotograficzną i filmową;
✔️ podział na grupy dostosowane do umiejętności i doświadczenia uczestników;
…i wiele więcej!

A to wszystko dostosowane do Waszych potrzeb i oczekiwań.

Wyprawy rowerowe dla firm

Zorganizowane wyjazdy integracyjne dla firm to jedna z naszych specjalności. Zapraszamy do skorzystania z oferty wszystkich, którzy chcą oryginalnie podejść do tematu integracji pracowników. Przed podjęciem współpracy zawsze szczegółowo ustalamy szczegółowy plan przejazdu i inne istotne aspekty naszej wyprawy. Dzięki temu, uczestnicy mają szansę na dobrą zabawę i beztroskie poznawanie nowych miejsc. Całość trasy dostosowana jest do umiejętności rowerzystów – w ten sposób wszyscy mają pewność, że pokonają dany dystans bez wielkiego wysiłku.

Integracyjne wyjazdy rowerowe

Zorganizowana wyprawa rowerowa dla firm dostosowana jest do podstawowego celu takich wydarzeń – integracji pracowników. Po przebyciu zaplanowanej trasy zawsze spotykamy się przy ognisku, którego aura sprzyja rozmowom i świetnej zabawie. Nasze wyjazdy rowerowe dla firm to doskonała propozycja, zwłaszcza dla osób, które lubią ruch na świeżym powietrzu.
B-bike to organizator turystyki rowerowej o wykwalifikowanej kadrze przewodników z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu wycieczek. Podczas naszych wyjazdów integracyjnych dbamy o bezpieczeństwo i dobrą zabawę uczestników. W swojej ofercie mamy różnorodne propozycje, jednak z przyjemnością dostosujemy naszą ofertę do Waszych oczekiwań. Nasze wyjazdy integracyjne dla firm są skrojone pod potrzeby każdego zleceniodawcy.

Zaufali nam

Wypełnij formularz lub zadzwoń i uzyskaj wycenę w 48 godzin!

5 + 13 =

Formularz kontaktowy

3 + 8 =

Klikając przycisk “Prześlij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez B-bike – wyprawy rowerowe spółka z o.o. z siedzibą w Dalki, os. Piaskowe 20A u w celu udzielania odpowiedzi na zgłoszenia zawarte w formularzu kontaktowym oraz dokonanie rezerwacji. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia nam kontakt z Tobą. Zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz w polityce prywatności.