Koronawirus - komunikat

Drodzy Podróżnicy,

sytuacja jaka obecnie panuje na świecie w związku z koronawirusem jest bardzo trudna. Liczba zachorowań w Europie stale rośnie, ale jest światło w tunelu – wirus się wycofuje w Chinach, czyli pierwotnym źródle epidemii. Łączymy się w bólu z wszystkimi, którzy stracili swoich bliskich.

Obecny stan wyklucza jakiekolwiek przemieszczanie się po Europie i świecie. Jednakże prognozy specjalistów przewidują stopniowe ustępowanie koronawirusa. W związku z tym informujemy, iż organizowane przez nas wycieczki pozostają w ofercie w podanych datach. Sytuacja jest dynamiczna, dlatego dajemy Wam możliwość rezygnacji z udziału w wyprawie z pełnym zwrotem zaliczki do dwóch tygodni przed planowanym wyjazdem.

W obliczu zagrożenia na dalszy plan schodzi aspekt biznesowy. Mamy nadzieję, że proponowane przez nas rozwiązanie jest dla Was optymalne. Zachęcamy więc do rezerwacji wyjazdów bez obaw o ewentualny zwrot kosztów.

Życzymy wszystkim bezpiecznego przeczekania tych trudnych chwil wśród bliskich.

Zespół B-bike

Formularz kontaktowy

14 + 1 =

Klikając przycisk “Prześlij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez B-bike – wyprawy rowerowe spółka z o.o. z siedzibą w Dalki, os. Piaskowe 20A u w celu udzielania odpowiedzi na zgłoszenia zawarte w formularzu kontaktowym oraz dokonanie rezerwacji. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia nam kontakt z Tobą. Zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz w polityce prywatności.