Biuro turystyki, podróży - wycieczki, wyprawy rowerowe

Szukasz pomysłu na urlop, wyjazd integracyjny lub rodzinną eskapadę na dwóch kółkach? Zobacz naszą ofertę, którą przygotowaliśmy z myślą o Tobie. Biuro turystyki rowerowej zrodziło się z pasji do zwiedzania ciekawych zakątków na jednośladach. Jest też odpowiedzią na rosnące w ostatnich latach zapotrzebowanie na aktywny wypoczynek. Zatem jeśli lubisz jeździć, to w trakcie wyprawy rowerowej z biurem B-Bike możesz liczyć na:

  • Doskonale zaplanowany szlak – Dzielimy odcinki dobowe na odległości realne do pokonania w zależności od stopnia trudności. Każda trasa jest przez nas dokładnie oznaczona pod kątem skomplikowania. Grupę uczestników tworzą osoby o różnych możliwościach fizycznych. Dlatego w ciągu jednego dnia tempo przejazdu jest dopasowane do najwolniejszego cyklisty. W ten sposób każdy może cieszyć oko widokami, bez nadmiernego wysiłku fizycznego. Specjalnie z myślą o rodzicach z dziećmi rowerowe biuro podróży zawsze informuje czy dana droga jest dla nich właściwa.

  • Troskę o Twoje bezpieczeństwo w czasie wycieczki rowerowe – Wykupujemy obowiązkowe ubezpieczenie NNW dla każdego rowerzysty, który wyjeżdża z nami w Polskę lub do Europy. Doradzamy również wyrobienie dokumentu EKUZ w lokalnym oddziale NFZ.

  • Świetnie zorganizowane noclegi w hotelach, wygodnych campingach, pokojach gościnnych lub gospodarstwach agroturystycznych – Wszystko zależy od tego, którędy będzie przebiegała wyprawa rowerowa. Dbamy o to, aby warunki wypoczynku były komfortowe, czyli gwarantujące zdrowy sen i regenerację sił na następny dzień. W niektórych wariantach zapewniane są posiłki, o czym piszemy w szczegółach oferty. Aby dokładniej je omówić, wystarczy skontaktować się z naszym biurem turystyki B-Bike. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

  • Przewóz bagażu — Zapewniamy transport plecaków i walizek busem. Uczestnicy na trasie mają jedynie rzeczy niezbędne, czyli picie, przekąski, kurtka, t-shirt itp.

  • Pomoc w sytuacji nieprzewidzianej – Jeśli opadniesz z sił, to istnieje możliwość podjechania busem wiozącym nasze pakunki. W przypadku awarii roweru przewodnik zajmie się jego naprawą. Jeśli nie będzie możliwości szybkiego usunięcia usterki, Twój jednoślad pojedzie do serwisu, a my przygotujemy inny.

  • Doświadczonych instruktorów, którzy od wielu lat związani są z rowerowym biurem podróży – Są to osoby odpowiedzialne i doskonale przygotowane na różne okoliczności, które mogą wystąpić na szlaku. Najważniejsze co można o nich powiedzieć, to że są ludźmi z pasją, która jest siłą napędową każdej eskapady na dwóch kółkach.

  • Praktyczne wskazówki ułatwiające przygotowanie się do wyjazdu – Dotyczy to zarówno przygotowania fizycznego, jak i rzeczy do spakowania.

Każda osoba jadąca na wycieczkę rowerową z B-Bike otrzyma zalaminowaną mapę z trasą, którą będzie pokonywała. Należy pamiętać, że czas przeznaczony na pokonanie drogi jest niezmienny. Dlatego, jeśli zacznie padać deszcz, to nie przewidujemy przerwy. Jeździmy w każdych warunkach pogodowych. Należy więc zaopatrzyć się w różne zestawy odzieży i dodatkowe skarpetki, które zawsze warto mieć w plecaku.

Mamy nadzieję, że taka forma wypoczynku będzie źródłem wspaniałych wspomnień i satysfakcji z osiągniętego celu. Poza tym wyprawa rowerowa dostarczy pozytywnych emocji i być może stanie się ona początkiem nowej pasji. Nie jest ważne czy jeździsz na góralu, treckingu czy crossie. Na każdym z nich można pokonać wiele kilometrów, zobaczyć ciekawe miejsca i zawrzeć nowe znajomości. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i wyjazdu z nami na Kaszuby, w Alpy i do wielu innych miejsc.

Wszystkie nasze wyjazdy oferowane są przez nas w formie szkoleń rowerowych dla uczestników. Podczas wycieczki poznasz podstawowe zasady serwisu rowerowego, prowadzenia grupy, nawigacji, techniki jazdy na rowerze i wiele więcej!

Posiadamy wpis do rejestru organizatorów turystyki.

Organ dokonujący wpisu do Rejestru: Marszałek Województwa Wielkopolskiego 

Numer wpisu do Rejestru: 1021

Formularz kontaktowy

2 + 12 =

Klikając przycisk “Prześlij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez B-bike – wyprawy rowerowe spółka z o.o. z siedzibą w Dalki, os. Piaskowe 20A u w celu udzielania odpowiedzi na zgłoszenia zawarte w formularzu kontaktowym oraz dokonanie rezerwacji. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia nam kontakt z Tobą. Zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz w polityce prywatności.