BLOG

Zrywamy tabu! Kilka słów o pieniądzach

Czy zastanawialiście się kiedyś, skąd bierze się cena wyprawy rowerowej? Zrywamy zasłonę tabu i dzisiaj porozmawiamy szczerze o tym, o czym dżentelmeni nie powinni rozmawiać – o pieniądzach. Poznajcie organizację wyprawy rowerowej od strony cyferek i logistyki. Czytaj dalej!

Przygotowania do wycieczki rowerowej - pakowanie

Każda, ale to każda wycieczka rowerowa zaczyna się od etapu planowania. Nawet te krótkie przejażdżki w najbliższej okolicy wiążą się z myślą: co zabrać i jaką trasę wybrać. W tym wpisie skupimy się na tym jak należy spakować się na wyprawę rowerową. Czytaj dalej!

5 sposobów na PRAWDZIWĄ rowerową przygodę!

Rower, to świetny sposób na spędzanie wolnego czasu. Pomaga nam się odstresować i poprawić naszą kondycję. Co, jeśli może być również ucieczką od szarej rzeczywistości? W tym wpisie przedstawię 5 sposobów na przeżycie prawdziwej rowerowej przygody! Czytaj dalej!

Wycieczki rowerowe po Polsce

„Cudze chwalicie, swego nie znacie” – zdaje się, że ten cytat staje się (na szczęście) coraz mniej aktualny. W internecie rekordy popularności biją filmy pokazujące piękno naszej ojczyzny. W Polsce pojawia się coraz więcej zagranicznych turystów, co skłania do stwierdzenia: mamy być z czego dumni! Czytaj dalej!

7 rzeczy, które mogą Cię zaskoczyć za granicą!

Jazda poza granicami Polski to nadal naciskanie nogami na pedały, skręcanie kierownicą i zmienianie przerzutek, ale odczucia jakie towarzyszą w drodze są zgoła inne. Poznajcie 7 rzeczy, które mogą Cię zaskoczyć za granicą! Czytaj dalej!

Dlaczego rower?

Na każdej z wypraw, które prowadziłem zadawałem pytanie: „dlaczego rower?”. Dlaczego akurat ten wynalazek zakręcił nam w głowach? Dlaczego nie podróżujemy pieszo lub samochodem? Postaram się odpowiedzieć na te pytania w poniższym wpisie. Czytaj dalej!

Napisz do nas

bbike@interia.pl

731 188 101

facebook.com/bbikewyprawy